Tomvar pakub ettevõtetele kolme erinevat videopaketti. Leia endale sobivaim ning küsi täpsemat pakkumist See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

1) Pakett “Üks lugu” Alates 500€ + km

Inimesi paeluvad lood. Need haaravad meid endasse ning tekitavad emotsioone. Kommunikatsioonis kehtib seaduspära, et inimene unustab, mida talle öeldi, kuid meelde jääb, kuidas ta ennast tundis. Sellepärast on storytelling väga tõhus ka ettevõtte brändingus. Jutt ise ununeb, aga tunded, mida sõnad esile tõid, jääb meelde.

Teine hea asi lugude juures on see, et neid on igaühel. Me kõik käime ringi oma jutustamata lugudega, millel on potentsiaal kõnetada, kui neid kaasahaaravalt sõnadesse panna. Tomvari tiim on seda õppinud tegema. Aitame leida teil sobiva loo ning jutustada seda sõnades ja visuaalis nii, et teie ettevõte saab palju uusi ustavaid fänne.

2) Pakett “Intervjuu” Alates 500€ + km

Ennast on raske kiita. Nii mõnigi kardab üleolevana mõjuda või asjatult kadedust tekitada. Samas tahaks, et inimesed kuidagi ikkagi teada saaks, millega tegeled... Kuidas seda vastuolu lahendada? Leia mõni rahulolev klient või koostööpartner ja kutsu meid teda filmima. Tunnistusvideo mõjub nagu suust suhu reklaam, mis on läbi aegade turunduses kõige tõhusam meetod olnud. Hea soovitus tõestab usaldusväärsust ja toob uusi kliente.

3) Pakett “Tutvustusvideo” Alates 1000€+km

Tutvustusvideo on hea alternatiiv kodulehe tekstile või slaidiesitlusele, millest oled tüdinenud. Aitame teil 1-2 minutiga seletada, millist lisaväärtust teie teenus või toode annab. Videole saab lisada animatsioone, et lihtsustada ja visualiseerida keerulisemaid protsesse. Sellise videoga motiveerid oma potentsiaalseid kliente tegema järgmist sammu.